У ЛОДА готуються до «Книжкової революції»

11 травня впродовж чотирьох годин з 10:00 до 14:00 год у Львівській облдержадміністрації  відбуватиметься «Дитячий форум видавців у ЛОДА» та квест «Книжкова революція в ЛОДА».

У межах заходу передбачено проведення різноманітних розвиваючих та розважальних майстер-класів, а сама «Пекельні машини», «Екобібліотека», «3D ручки» Магія 3D», «Видавничий кластер», а також зустрічі із сучасними топовими дитячими письменниками , участь у настільних інтерактивних  іграх, перегляд сучасних коміксів та уроки акторської майстерності, буде розміщено фотозону. Про це пишуть на сайті Львівської ОДА.

Також заплановано проведення благодійної акції «Подаруй дитині книгу», яка передбачає купівлю сучасних цікавих книг для власного використання та для дітей-сиріт.

Нагадаємо, що з 10 до 13 травня у Львові відбудуватиметься Дитячий Форум— один із найбільших фестивалів України цілковито присвячений дітям. Простір Дитячого Форуму поділений на зони за зацікавленями. Це майданчики науки та мейкерства, крафту, літератури, зоокуточок.

Раніше у Syla.news писали про те, що цьогоріч юні читачі Дитячого Форуму шукатимуть “8 ключів Буквордсу”.

Syla.news

360 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up