Раптовий сніданок і тиха містика у музеї ім. Соломії Крушельницької (Коментарі)

Що народжується в тиші? Саме для того, аби знайти відповідь на це питання культурна еліта Львова зустрілася за сніданком у Музично-меморіальному музеї ім. Соломії Крушельницької 4 травня. 

За сніданком у музеї ім. Соломії Крушельницької директока музею розповіла про значення тиші для експонатів. Коли у музеї немає відвідувачів, він настоюється, чекає, набирається історичної цінності. Для музею важливо відпочивати. Проте у своїй тиші він також може звучати. Історичні пам’ятки мають свою енергетику, якою згодом діляться із шанувальниками мистецтва. В тиші й полягає атмосфера музею. Тиша – це щось духовне, це ті емоції та враження, які наповнюють людину із середини. Саме тому тиша і спокій є такими важливими для історичних меморіалів.

Як зазначали експерти з різних сфер культури, тиша всюди звучить по-різному. Для музею – це стихія. Коли ми заходимось серед експонатів, то здається, ніби все довкола вимерло. Але насправді вони теж мають голос, тільки звучати можуть не завжди. Лише в тиші можна почути мешканців музею.

Крім директорки музею, свої версії про походження тиші та її види висували діячі культури зі сфери театру та філософії – Марічка Копитчак та Андрій Содомора.

Syla.news

 

 

489 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up