Мистецтво театральної паузи або тиша очима закулісся (Коментарі)

У театральному мистецтві важливим є кожен крок, рух, дія, слово, погляд. Не менш вагомим є вміння витримати паузу. Про свій досвід породження тиші розповіла львівська співачка Марічка Копитчак під час ранкового сніданку в музеї ім. Соломії Крушельницької. 

Тиша – це також мистецтво. В цьому Марічка вже більше ніж переконана. І сьогодні співачка розповіла шанувальникам мистецтва про важливість тиші й витримки паузи на сцені театру. Тиша – це мова, якою бог спілкується із людьми. Так Марічка Копитчак процитувала улюблений рядок із вірша Б.-І. Антонича, за сюжетом якого колись презентували виставу у театрі ім. Леся Курбаса.

Марічка Копитчак має вже чималий досвід гри на сцені театру ім. Леся Курбаса. І як вона зазначила, тиша після виступу багато чого варта. Адже в секунду витриманої паузи всі учасники вистави насолоджуються вдалим дебютом і саме тиша дає можливість відчути сповна себе, сцену та атмосферу у залі.

Тиша в театрі зовсім інакша, ніж тиша в музеї чи тиша з погляду філософії. В цьому й пересвідчились усі присутні на сніданку, який відбувся 4 травня в музеї ім. Соломії Крушельницької.

Тож львів’яни зробили для себе цінний висновок про те, що у кожній сфері тиша народжується і звучить по-особливому. Варто лише прислуховуватись.

Syla.news

419 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up