Глава ЄП виступив за створення єдиної армії у Євросоюзі

Антоніо Таяні заявив, що посилення співробітництва країн ЄС у сфері оборони дозволить значно заощадити і бути “активнішими і сильнішими на міжнародній арені”.

Президент Європарламенту Антоніо Таяні виступив за створення єдиної європейської армії. Про це він заявив в інтерв’ю Spiegel, пише«Європейська правда». На думку Таяні, ЄС має робити більше для спільної оборони і безпеки.

“Не можна мати спільну зовнішню політику без спільної стратегії у сфері оборони” – вважає президент Європарламенту. “Європа у довгостроковій перспективі потребує власної армії. Для цього потрібен час, це не станеться вже завтра. Сьогодні у ЄС 28, скоро буде 27 армій, все вони роблять більш-менш однаково” – зазначив він.

За словами Таяні, посилення співробітництва у цій сфері дозволить значно заощадити і бути “активнішими і сильнішими на міжнародній арені”. 2 травня Єврокомісія представила проект бюджету ЄС на 2021 – 2027 роки. Згідно з документом, його обсяг буде збільшений до 1279 млрд євро. Бюджет нинішньої семирічки становить 1087 млрд євро. Збільшення витрат в Єврокомісії пов’язують з появою нових завдань у сфері охорони зовнішніх кордонів ЄС, міграції, оборони та субсидування наукових досліджень.

Syla.news

255 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up