Диригент із США проведе благодійні майстер-класи студентам львівської музичної академії (коментарі)

На запрошення ректора Львівської музичної академії ім. Лисенка до Львова 3 травня прилетів Роберт Гіффорд — американський диригент та професор Кейп-Джирардського університету штату Міссурі.

Він прибув разом зі своєю дружиною з благодійною метою — провести майстер-класи з диригування для студентів кафедри оркестрового диригування Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка та духового оркестру НУ «Львівська політехніка». Дружина Роберта — Анн Гіффорд викладач англійської філології у вищезгаданому університеті. Вона погодилася викладати англійську мову для студентів Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка та НУ “ЛП”.

До слова, Роберта Гіффорда запрошували до Львова ще у 2014 році, проте тоді через політичний конфлікт приїзд до України не був хорошим та безпечним варіантом.

Роберт даватиме майстер-класи з диригування для студентів майже щодня. Заняття триватимуть 3 години. У духовому оркестрі музичної академії грає близько 60 осіб, отож за місяць вони мають повністю опанувати програму, яку їм представить американський диригент. До того ж, Роберт Гіффорд привіз зі США подарунки для студентів Львівської Національної музичної академії — музичні інструменти та окремі елементи до них, а саме тростини до кларнетів та саксофонів.

Як зазначає, Ярослав Горбаль, диригент військових та цивільних оркестрів, викладач Львівської музичної академії, американська музика відрізняється від української, а отже студентам потрібно буде добре працювати. Зрештою, саме задля вдосконалення професійних навчок студентів Роберта запросили до Львова.

Загалом Роберт з дружиною перебуватиме в Україні близько місяця. Впродовж тижня він навідається у м. Рівне, де забезпечуватиме музичний супровід під час Міжнародного молодіжного фестивалю духової музики «Сурми». Також Роберт відвідає м. Бучач Тернопільської області, де буде свято духової музики «Бучацькі фанфари».

Ярослав Горбаль також додає, що у Роберта та Анн буде нагода відвідати Крихівський замок, Шевченківський газ і звичайно ж, погуляти вулицями Львова. Крім того, подружжя на кілька днів поїде до Києва або в Яремче.

30 травня в приміщенні Львівської Національної музичної академії ім. М. В. Лисенка п’ятеро студентів складатимуть державний іспит ОКР «бакалавр» і виконуватимуть близько 10 творів. Роберт Гіффорд буде серед суддів на іспиті. І на завершення, Роберт разом з духовим оркестром даватиме великий концерт до якого вони готувалися впродовж місяця.

Syla.news

 

 

701 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up