Будапешт не схвалить перспективний бюджет ЄС, якщо буде не згоден з його змістом – Віктор Орбан

Угорщина може заблокувати ухвалення бюджету ЄС на 2021-27 роки, в якому фінансування країн можуть прив’язати до дотримання законодавства Євросоюзу та верховенства права.

За словами прем’єр-міністра Віктора Орбана, Будапешт не схвалить перспективний бюджет ЄС, якщо буде не згоден з його змістом. Про це пише Новое время.

“Це будуть довгі дебати та довгий переговорний процес… Угорцям не потрібно турбуватися. Поки угорці його не підтримають, він не набуде чинності”, – цитує Орбана Politico.eu.

Прем’єр Угорщини додав, що на потреби мігрантів не варто витрачати навіть одного євроцента з бюджету ЄС.

“Витрати, пов’язані з міграцією, мають оплачуватися з власних національних бюджетів”, – сказав Орбан.

На цьому тижні Єврокомісія представила проект довгострокового бюджету на 2021-27 роки, в якому фінансування окремих проектів у межах союзу можуть прив’язати до дотримання верховенства права.

Зокрема, це може призвести до втрати Угорщиною та Польщею достатньо великих обсягів фінансування з боку Брюсселя.

Протягом останніх років фонди ЄС стали основним джерелом інвестицій в економіку Угорщини, що сприяло економічному зростанню до 4% у 2017 році (це найвищий рівень зростання за останні три роки).

Раніше Єврокомісія звинувачувала уряд прем’єр-міністра Віктора Орбана в підриві незалежності угорських судів і тиску на ЗМІ.

МЗС Угорщини вже розкритикувало окремі пункти проекту бюджету ЄС.

Syla.news

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up