Українське кіно на Каннському кінофестивалі. Що та як відбуватиметься?

Оголошено програму роботи українського павільйону та показів наших фільмів на кіноринку 71-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

Програма павільйону, що працюватиме з 8 до 17 травня, запланована таким чином, щоб максимально широко представити потенціал української кіноіндустрії на Marché du Film.

Тут традиційно буде представлена інформація про учасників, стан і досягнення українського кіноринку, професійні можливості для кіновиробництва та переваги копродукції із українськими партнерами. Будуть презентовані українські проекти, виробництво яких вже завершено і тих, що перебувають на стадії виробництва.

9 травня другу за значимістю на фестивалі конкурсну програму Особливий погляд (Un Certain Regard) відкриє світова прем’єра фільму українського режисера Сергія Лозниці Донбас. Фільм створювався у копродукції Німеччини, України, Нідерландів, Франції та Румунії і також був профінансований фондом Eurimages.

12 травня в рамках конкурсної програми Тиждень критики (Semaine de la Critique) відбудеться світова прем’єра українського повнометражного художнього фільму Жінка на війні (Woman at war), ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона, який є копродукцією Франції, Ісландії та України.

Кіноринок відвідають вітчизняні продюсери, у Каннах пройдуть ринкові покази українських фільмів, що потрапили до конкурсних програм. Зокрема, компанія 435 FILMS покаже повнометражний фільм режисерки Тоні Ноябрьової Герой мого часу, а Film.UA презентують два своїх проекти – анімацію Мавка. Лісова пісня та історичну драму Захар Беркут.

71-й Каннський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 8 по 19 травня в Каннах (Франція).

Syla.news

357 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up