Минулого року в Україні 281 раз порушувалася свобода слова – ІМІ

У 2017 році в Україні зафіксовано 281 порушення свободи слова. Про це повідомила виконавча директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк, передає Громадське.

У більшості випадків, за словами Романюк, порушення свободи слова відбувались у вигляді перешкоджання діяльності журналіста.

«Серед найбільших проблем свободи слова в Україні — не лише самі факти нападів, а й перш за все безкарність, тут варто згадати справу Шеремета. Великою проблемою лишається питання медіа-власності. Три чверті глядачів телебачення дивляться канали, що належать чотирьом власникам», — наголосив Йохан Бір, голова Бюро Східної Європи та Центральної Азії «Репортерів без кордонів».

Крім того, значно зросла агресія стосовно журналістів на початку 2018 року.

«Ми зафіксували ріст фізичної агресії щодо журналістів за 1-й квартал 2018-го», — заявила Романюк під час круглого столу до всесвітнього дня свободи преси.

Романюк зазначила, що за індексом свободи слова від «Репортерів без кордонів», Україна посіла 101 місце у світі серед 180 країн. На першому місці — Норвегія.

406 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up