І сміх, і гріх: у мережі продають франшизу “Львівський смітник під ключ” за 200 тис. грн.

У мережі з’явився сайт smitnyklviv.tilda.ws. На ньому продають франшизу “Львівський смітник” під ключ.

Творці порталу пишуть:

 – Всього за 200 000 грн і 30 днів наповнимо усі смітники вашого міста якісним львівським сміттям.

На Житомирщині знову після тривалої перерви знайдено несанкціоновано скинуте сміття зі Львова – близько 30 тонн, пише УНІАН. 

Як повідомили УНІАН у Ємільчинській селищній раді,  місцеві жителі знайшли близько 30 тонн відходів різного походження між селами Нараївка та Вірівка у Ємільчинському районі.

 «Ємільчинщині – від Львівщини. Свій «подарунок» у кількадесят тонн західняки насипали нам на Першотравень за посадкою на ділянці між Нараївкою і Вірівкою. Ми, в свою чергу, «подякуємо» львів’янам заявою в поліцію та перейматимемося ліквідацією завезеного непотребу», – зазначили у сільраді.

Там також уточнили, що виявлено близько 30 тонн сміття.

Читати також:  Саморозвиток і альтернатива шкідливим звичкам у Львові

Сільська рада вже підготувала лист до поліції Ємільчинського району щодо відкриття кримінального провадження за фактом виявлення несанкціонованого сміттєзвалища. Вже відомо, що це сміття викинули в період з 30 квітня по 1 травня.

«За наявними у смітті документами – чеками та квитанціями – встановлено, що воно завезене з території Львівської області», – зазначають у сільраді.

Нагадаємо, що Львів готується до Дня міста — комунальні служби прибирають закріплену за ними територію, здійснюють покіс газонів, проводять ямковий ремонт, прибирають вулиці і хідники. Натомість мерія закликає власників закладів торгівлі, підприємств і власників будівель забезпечити чистоту та порядок біля своїх територій. Відповідно до «Правил благоустрою м. Львова», підприємства, установи, організації та громадяни мають забезпечити благоустрій земельних ділянок, наданих їм відповідно до вимог законодавства України у власність, користування, оренду, а також прибирання прилеглих територій.

1607 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up