“Фройдівські читання”: у Львові розповіли як по-справжньому відчути своє тіло (Коментарі)

До 162-ї річниці від дня народження Зигмунда Фройда у Львові провели публічну лекцію на тему “Фройд для нас нині”, яку  прочитав почесний професор Університету Зиґмунда Фройда (Відень) та Почесний Амбасадор Львова, доктор медичних наук Олександр Фільц разом із спеціально запрошеними австрійськими та американськими лекторами. Читання про психологіні дослідження Фройда вперше провели в Україні в актовому залі Львівського національного університету.  

Зигмунд Фройд – австрійський психолог і невролог єврейського походження, дослідник взаємозв’язку людської душі та тіла. Він розвинув методику вільних асоціацій та тлумачення сновидінь, яку було покладено в основу психоаналізу, і сформулював концепцію структури психіки. Один з тих велетнів духу, що навчили людину сміливо, не ховаючись від правди, придивлятись до власного єства.

Серед спікерів на Фройдівських читаннях виступали Олександ Фільц, а також австрійські та американські гості – Ульріка Каді (Ulrike Kadi) та Вольф Вердігір (Wolf Werdigier). Послухати унікальну лекцію до Львівського університету завітав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, який особисто вручив іноземним лекторам та експертам з діяльності Фройда почесну відзнаку від міської ради міста Лева.

Фройдівські читання розділили на два етапи. Спершу прочитали лекцію про дослідження душі та тіла за працями Зигмунда Фройда. Австрійський психоаналітик Ульріка Каді розповіла про вміння людини чути голос власного тіла та створення умов для гармонії матерії та душі.

Крім того, лектори порушили тему проблеми патріархального суспільства, прихильності психоаналізу до жінок, а також пікантне питання про те, як навчитися володіти власною сексуальністю.

Ще один почесний лектор, американський гість, дослідник інтерактивного мистецтва та живопису, професор Колумбійського університету Нью-Йорка та університету Штутгарта Вольф Вердігір розповів  про”Погляд зсередини та ззовні” за Фройдівськими працями.

Публічне читання про діяльність Зігмунда Фройда відбулися у Львові вперше. Раніше їх проводили лише на Заході – у Відні та Вашингтоні.

Syla.news

595 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up