Акустика у Грушевському. До Львова завітає лідер “Оркестру Че” Олег Каданов

Олег Каданов – лідер харківських гуртів “Оркестр Че”, “Мантри Керуака”, учасник гурту “Лінія Маннергейма”, протягом багатьох років ділиться своїми посиланнями через альбоми, які поєднують різні погляди і настрої, реальність та метафізику. Препаруючи ноосферу, він росте з кожним альбомом, занурюючись в алхімію слова і звуку, щоб розібрати на молекули містифікації сенсів та відтінки нот.

13 травня 0 20:00 він виступить із сольною акустичною програмою у ресторації “Грушевський”. 

Читати також:  У Львові відбудеться "Ярмарок кар'єри"

Організатори події коментують:

 – Каданов – чудовий поет, гарний як музикант і як людина. “Оркестр Че” та “Мантри Керуака” завжди були для мене чимось сакральним. Знаю, що кожен слухач, який прийде на концерт, не пошкодує, – говорить Андрій Скородзієвський, арт-менеджер Грушевського. 

 – На живих виступах діапазон звучання досить широкий – від акустичних ранніх пісень до пізніх експериментів, створених за допомогою лупера, семплера і різноманітних гітарних ефектів. Ламані розміри, нойзове звучання і сюрреалістичні тексти – три кити, які неодмінно винесуть вас прямо на зворотний бік місяця, – розповідає сам Олег Каданов. 

Квитки вже можна придбати у ресторані Грушевський. 

Читати також:  Львівська бруківка під пильним оком

Організатори попереджають, що Кількість квитків обмежена.

Syla.news

527 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up