Пияк, скандаліст і не тільки. Львів’яни дізналися про творчість та біографію поета Рафала Воячека (Коментарі)

Нещодавно у бібліотеці на Мулярській відбулася лекція про польського поета Рафала Воячека. Його біографія міцно переплетена із його творчістю, тому лектор Ростислав Кузик говорив про юність, молоді роки поета, перетворення в того, ким більшість людей його знає. 

За легендою, Рафал Воячек наче той відомий Сергій Єсенін – нахаба і скандаліст. Польський літератор любив добре випити, влаштувати скандал на літературному вечорі. Одначе, це тільки одна сторона медалі. Мало хто знає справжню біографію Рафала. А він – був бой-скаутом, чуйно ставився до своїх друзів, батьків. Про це і не тільки під час лекції розповів дослідник літератури, поет Ростислав Кузик.

Читати також:  У Львові проведуть всеукраїнський поетичний фестиваль "Сила вітру" (коментарі)

Рафал Воячек та його поезія  – речі нероздільні, саме тому його творчість стає більш актуальною. Ми можемо досліджувати біографію та прочитувати вірші автора під оптикою нероздільності життя і творчості, розшифровувати тексти будуючи метафори його життя.

Аби детально познайомити глядачів із творчістю польського поета, Ростислав Кузик прочитав його вірш “Поема моєї меланхолії”.

Читати також:  Кава і до кави: презентація поетичної збірки «Після Криму» у Львові

Нагадаємо, що у бібліотеці на Мулярській відбувається цикл лекцій на тему “Поети новатори”. Молоді та досвідчені дослідники літератури розповідають про авторів, які здійснили своєрідну революцію в поезії, принесли в літературу щось нове й неповторне.

Додамо, що раніше літературознавець Ігор Котик розповів журналістам Syla.news про те, чому варто вивчати поезію засновника Нью-Йоркської групи Юрія Тарнавського.

Syla.news

844 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up