Лісогосподарські підприємства Львівщини сплатили до бюджетів майже 70 млн.грн

У Облдержадміністрації повідомляють, що лісогосподарські підприємства Львівщини у першому кварталі поточного року забезпечили виконання запланованих лісівничих, лісозахисних, лісоохоронних та лісовідновних заходів. Підприємствами управління сплачено до зведеного бюджету 67,7 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 18,3 млн грн більше, ніж  за відповідний період минулого року.

Рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 4,8 тис га, в ході яких заготовлено 109,9 тис  кбм ліквідної деревини, в тому числі рубки догляду в молодняках проведені на площі 453 га.

За період з початку року підприємствами управління від всіх видів рубок заготовлено 243,6 тис кбм деревини, в тому числі на рубках головного користування – 135,3 тис кбм.

В круглому вигляді було реалізовано 179,6 тис кбм деревини. На власних виробничих потужностях перероблено 48,0 тис кбм  деревини. Випущено продукції переробки на суму 75,0 млн грн. Обсяг реалізації продукції склав 282,5 млн грн, або 135,6% до відповідного періоду минулого року.

З них до Державного бюджету сплачено 48,5 млн грн, до місцевого бюджету — 19,2 млн грн.

Крім податків підприємствами управління за 1 квартал поточного року  сплачено Єдиного соціального внеску в сумі 17,9 млн грн.

Разом сплачено платежів до зведеного  бюджету та Єдиного соціального внеску в сумі 85,6 млн грн.

253 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up