Черга біля відділення “Львівгаз” у Львові. Чому люди обурені? (Коментарі)

У Львові на вул. Дорошенка біля приміщення інформаційного цетру споживачів ПАТ “Львівгаз” зібралася велика черга.

Люди з самого ранку стоять на вулиці, щоб повідомити комунальні показники для працівників відділу. Переважно у натовпі пенсіонери, що годинами чекають своєї черги. Зізнаються, що деякі люди чекають по 2 години, хоча всередині справи вирішують за кілька хвилин.

Зазвичай показники повідомляють за допомогою телефону. Проте львів’яни біля відділення “Львівгаз”на вул. Дорошенка, всі як один кажуть, що додзвонитися до інформаційного центру неможливо. Тому не залишається нічого іншого як зібратися самотужки, вистояти чергу і повідомити комунальні показники.

Водночас львів’яни стверджують, що навіть повідомивши показники телефоном, з’являються зовсім інші рахунки, які приходиться сплачувати, адже довести свою правоту майже неможливо. Крім того, квитанції приходять надто пізно.

Нагадаємо, що для того, щоб сплачувати лише за спожите блакитне паливо, споживачі повинні щомісяця 1-го числа зафіксувати показання свого лічильника газу та впродовж наступних 5-ти днів передати їх газорозподільному підприємству. Львів’яни додають, що такої черги біля відділення зазвичай немає. Такий ажіоатаж з показниками з’явився, оскільки цього тижня 1 травня був вихідним днем, 5 травня – субота, а отже залишається три дні посеред тижня, щоб зафіксувати показники.

Syla.news

 

1077 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up