Вальпургієва ніч. Факти, легенди, застереження

Вальпургієва ніч – ніч з 30 квітня на 1 травня, язичницьке, християнське та, водночас, сатанистське свято. Воно присвячене:

– монахині Вальбурги. Вона жила у VIII ст. та заснувала монастир в Німеччині, завдяки чому була дуже популярною. Її вшановували як святу ще за життя.

– родючості та весні, яка саме у цей час прекрасна та квітуча.

Колись наші предки завзято вірили в існування відьом. Люди боялись шкоди, яку могла заподіяти їм всяка нечисть, тому проводили обряди вигнання чаклунок. Вони розпалювали багаття з опудалом відьми, обходили будинки з факелами і дзвонили в церковні дзвони. Віра в те, що це захистить їх від вроків, наклепів і прокльонів була міцною та непохитною.

Ніч Відьом – це ідеальний час для загадування бажань, проведення різних обрядів для духовного очищення. Цієї ночі часто сняться віщі сни. Рослини набувають магічної сили, а грань між світом живих і мертвих стає майже непомітною.

Що ж не можна робити у Вальпургієву ніч?

  • Приносити в будинок бузок, особливо, де є хвора людина. Вважається, що бузок паморочить хворого запахом і кличе в інший світ.
  • Обережності потрібно дотримуватися в словах і вчинках. Вважається, що поминання нечисті, лайливі слова, активна жестикуляція, дратівливість і агресія також роблять людину іграшкою в руках злих сил.
  • Не можна одягати в цю ніч вбрання, яке було на вас під час якого-небудь конфлікту або події. Вважається, що такий одяг зберігає негативну енергію, що залучає духів. Також варто забути про чорний колір.

Марта Кетек, Syla.news

 

458 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up