В ООН заявили, що у світі 60% людей офіційно не працевлаштовані

За  даними ООН, два мільярди людей у світі, що становлять 60% працюючого населення, офіційно не працевлаштовані. 

Про це пише Захід.нет.  Повідомляється, що більшість неофіційно влаштованих робітників не мають соціальних гарантій і нормальних умов праці.

Доповідь МОП заснована на показниках з більш ніж 100 держав. За даними дослідження, найвищий відсоток людей, які працюють неофіційно, доводиться на країни, що розвиваються – це 93%. В Африці неформально працюють майже 86% працюючих людей, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також в арабських державах це число становить приблизно 68%, в Північній і Південній Америках – 40%, а в Європі і Центральній Азії – 25%.

Читати також:  Розслідування трагедії 2 травня в Одесі не є ефективним - ООН

Найбільші показники виявлені в галузі сільського господарства: неофіційно працюють більше 90% працівників цього сектора. В інших сферах діяльності на неформальну економіку припадає половина робочих місць.

У людей, що проживають в сільській місцевості, ймовірність бути найнятим неофіційно у два рази вище, ніж у жителів міста.

Чоловіки влаштовуються на роботу неофіційно на 5% частіше, ніж жінки. Проте права жінок, які працюють неформально, утискаються в більшій мірі.

Автори доповіді зазначають, що для компаній та підприємств неофіційне працевлаштування обертається низькою продуктивністю.

Ключовим фактором, що впливає на неофіційне працевлаштування, є рівень освіти. Люди із середньою або середньо-спеціальною освітою рідше ризикують потрапити на неофіційний ринок праці в порівнянні з тими, хто або не отримав освіти, або закінчив лише початкову школу.

Читати також:  У КНДР пообіцяли "біль та страждання" у США у випадку прийняття нових санкцій

Бідність визнана як причиною, так і наслідком неофіційного працевлаштування. Автори документу повідомляють:

«Доповідь продемонструвала, що бідні люди частіше працевлаштовуються неформально, при цьому від бідності частіше страждають люди, що працюють неофіційно»

Експерти наполягають на тому, що перехід до формальній економіці і офіційним працевлаштування – необхідна умова гідної роботи та сталого розвитку.

Зазначимо, що сьогодні, 1 травня, в Україні та ще 143 країнах світу відзначається Міжнародний день праці.

Syla.news

357 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up