Платні дороги від “Укравтодор”: причини та перешкоди будівництва

На Заході України слід очікувати появи платних доріг в найближчій перспективі, адже ця частина України є найбільш сприятливим напрямком для будівництва доріг на концесійній основі.

Про це в ефірі ObozTV заявив екс-заступник міністра інфраструктури, радник «Укравтодору» Олександр Кава, повідомляє autonews.ua. Есперт розповідає:

«Це дорога від Львова до польського кордону, до КПП Корчева, де вона буде вливатися в існуючий на території Польщі автобан А4. Крім того, це може бути нова дорога від Львова до Мукачева з подальшим продовженням на україно-угорський кордон, де вона увіллється в уже існуючий угорський автобан М3, а також продовження до Ужгорода і з’єднання з автобаном R2 в районі словацького Кошице »

За його словами, головною перешкодою для будівництва таких доріг в інших регіонах є їх прибутковість. Кава зауважив:

«Що стосується півдня України, то там інтенсивність руху недостатня для того, щоб окупити подібні вкладення. Будь-який інвестор розраховує, чи можна повернути цю інвестицію. На жаль, наші чиновники багато спекулювали на темі концесійних доріг » 

З тих же причин не варто очікувати і появи такої траси з Києва на Одесу. Він пояснив:

“Існуюча дорога Київ-Одеса, вона справляється з тією інтенсивністю руху, яке є. Для того, щоб окупити інвестиційний проект по будівництву дороги на умовах концесії необхідно, щоб платний трафік був не менше 18 тисяч автомобілів на добу. Це цілорічний середньодобовий трафік. У нас така інтенсивність руху навіть на безкоштовних дорогах є далеко не скрізь. Якщо ми подивимося ділянку в Умані, то це близько 5-7 тисяч автомобілів”

Syla.news

294 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up