Кримський розпродаж: півострів відшкодовує збитки, завдані Україні російською анексією

Розмір заподіяної шкоди Українській державі становить понад 1 трлн. гривень, виключно за вартістю нерухомості та інфраструктури.

Про це пише Ukr.Media.

Підконтрольний російським окупантам «парламент» Криму погодив продаж низки об’єктів у Феодосії, Ялті та Сімферополі на 113 мільйонів рублів (близько 50 мільйонів грн).

Як повідомляє інтернет-видання Ukr.Media, зокрема, про майно феодосійського готелю «Моряк», яке оцінюється в 50,2 мільйонів рублів, ялтинського санаторію «Сосняк» (37,2 мільйонів руб) і кореїзької санаторію «Волга» (26,1 мільйонів руб).

Крім того, на продаж виставлені ряд об’єктів у Чорноморському районі (6,7 мільйонів руб) і в Сімферополі (5,2 мільйонів рублів). Майно буде реалізовано через аукціон. У пояснювальній записці до відповідних проектів постанов зазначено, що продаж об’єктів необхідна для виконання планових показників неподаткових надходжень до бюджету республіки на 2018 рік.

Нагадаємо, в 2016 році головний військовий прокурор Анатолій Матіос назвав попередню суму збитків, завданих Україні внаслідок анексії Криму Росії. За його словами, попередній доведений висновками фахівців, а також експертизами розмір шкоди, заподіяної Українській державі в результаті анексії Росії півострова Крим, становить понад 1 трлн. гривень, виключно за вартістю нерухомості та інфраструктури державних підприємств, без урахування територіальних втрат, а також приватної власності на території півострова.

Syla.news

 

261 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up