Дерев багато не буває. На Сихові, у парку імені Папи Римського, провели екологічну акцію

Дерев багато не буває. На Сихові, у парку імені Папи Римського, провели екологічну акцію

23 квітня в парку імені Папи Римського відбулася висадка дерев. Організатори та учасники екоакції – компанія “Дуоком”, Благодійний фонд Віталія Ковтуна та Ibis Styles Lviv Center, готель “Дністер” в один голос говорять, що дерев багато не буває, тому вони продовжуватимуть такі ініціативи. 

– “Еко-акцію” такого формату ми організовуємо не вперше. Нам не суттєво було місце, де буде проводитися насадження дерев, важливо було підтримати екологічну культуру міста. Наш Львів потребує озеленення, адже зростає кількість автотранспорту і забудовується територія, місто потребує кисню. Не хотілося, щоб Львів перетворився на “кам’яні джунглі”. Я рада, що ми спільно з позитивом це зробили, – розповідає Ірина Гришко, керівниця відділу житлової оренди компанії “Дуоком”. 

Не випадково долучилися до дійства представники Ibis Styles Lviv Center. Як пояснив  Генеральний менеджер готелю Даніель Млчоушек, їх компанія має корпоративну програму “Планета 21”. Одне з її гасел – “Посади дерево заради планети”. Тому представники фірми взяли участь у цій екоакції.

Читати також:  Святковий обід для нужденних на Різдво у Львові

Учасниками посадки стали також і депутати міської ради.

 – Я завжди, коли чую про екологічні акції, намагаюся долучитися до таких дійств. Ці дерева, які ми посадили, мають вирости добрі й здорові. Дерев багато не буває. Рубати завжди є кому, а от садити – не завжди. Тому це радісно, що подібні заходи проводяться все частіше й частіше, – зазначив Валерій Веремчук, депутат Львівської міської ради.

Очільник Благодійного фонду Віталій Ковтун говорить, що сьогодні, в час, коли у світі відбувається багато негативу, важливо дарувати оточенню щось добре, світле й важливе, заряджати позитивом, при цьому маючи чітку візію майбутнього:

 – Важливо розуміти, куди ми йдемо і яким хочемо бачити світ у майбутньому. Такі акції нам дають це бачення, бо вони показують, що майбутнє ми робимо для наших дітей, для планети. І це прекрасно, що ми об’єднуємося довкола таких ідей, спільними зусиллям робимо добро, – сказав пан Віталій. 

Організатори зазанчили, що це не остання екологічна акція. На Львів очікують нові проактивні ініціативи від компанії “Дуоком” та Благодійного фонд Віталія Ковтуна.

Читати також:  Футбольний турнір "Легенди Спартака" визначив переможців (фото)

Syla.news

Коментувати

944 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up