Парубій: позачергових виборів не буде

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголошує, що про дочасні вибори наразі не йдеться.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у ефірі програми “Право на владу” на каналі “1+1”. “Дочасних виборів не буде.

Попереду буде робота. Системна, непроста. Будуть рішення, які потрібні сьогодні для суспільства, які потрібні сьогодні для української безпеки і оборони”, – наголосив Парубій.

дів Він підкреслив, що оскільки нинішній парламент є “парламентом воюючої країни”, то “параліч” системи влади і роботи ВР є “однією з найгірших послуг, яка може бути зроблена для української обороноздатності на цьому етапі”. Відповідаючи на питання щодо позиції президента з цього питання, Парубій запевнив, що позиція глави держави є ідентичною до його, що “дочасні вибори – це спосіб дестабілізації”.

“І найголовніше – це введення в параліч країни на довший період”, – додав спікер.

Крім того, на уточнення, кому вигідні розмови про дочасні вибори, Парубій зауважив, що це є вигідним для зовнішнього агресора. У той же час, спікер висловив думку, що “є сили, які хотіли би і в Україні дочасних виборів, які хотіли би скористатися тим питанням для своїх вузьких політичних партійних інтересів”.

“Їм не вдасться поставити свій особистий інтерес вище інтересів держави. Їхні інтриги і їхні намагання розбалансувати країну не будуть мати жодного успіху”, – запевнив голова ВР, не вказуючи, про кого саме йдеться.

468 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up