У Львівському палаці мистецтв презентують проект “Екзистенція”

22 квітня – 6 травня 2018 року у Львівському палаці мистецтв відбудеться виставка малярства Анатолія Мельника, народного художника України, дійсного члена Національної академії мистецтв України, академіка, члена Національної спілки художників України.

Про це повідомили у прес-службі Львівської облради.

Мистецький проект «Екзистенція» Анатолія Мельника у Львівському палаці мистецтв – це не просто презентація творчого доробку автора за останній період. Метою проекту є своєрідний дискурс на тему людини, її духовних орієнтирів, що демонструється в доступних почуттєвому сприйняттю формах, лініях, силуетах, кольорах… Складні поняття людського буття та його оточення автор зображує мовою живопису.

Керівник проекту – Любомир Медвідь, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка народний художник України, дійсний член Національної академії мистецтв України, академік.

Читати також:  Львів'яни у списку кращих лучників країни

На виставці у Палаці мистецтв буде представлено близько сотні сюжетно-тематичних робіт, виконаних у техніці олійного малярства, в яких розкривається особистісна сутність людини з її унікальною, психоемоційною неповторністю.

Прикметною рисою малярських творів А. Мельника є авторське образно-філософське тлумачення існування сучасного світу. Ця риса простежується впродовж усієї творчості художника.

За словами куратора проекту «Екзистенція» Ольги Луковської, кандидата мистецтвознавства, заступника директора ЛПМ з науково-мистецької діяльності, експозицію доповнять декоративні композиції на тему природи, зображення якої у картинах митця маєінтелектуальний підтекст. «Особливо актуальним для Анатолія Мельника є поняття простору, розуміння його як простору екзистенціальної дії. Використовуючи різноманітні живописні засоби, художник апелює не лише до свідомості, але й до підсвідомих образів і міркувань», – каже Ольга Луковська.

Читати також:  Куди зникає львівська бруківка

Виставка буде супроводжуватися різноманітними заходами. Зокрема, на відкритті глядачі матимуть можливість не лише побачити живописні твори, а й особисто поспілкуватися з автором, а також почути камернийоркестр «Академія» під керівництвом народних артистів України Артура Микитки та ІгораПилатюка. У рамах проекту передбачено теж авторські лекції про сучасне мистецтво та кураторські екскурсії для студентської молоді мистецьких вузів Львова.

340 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up