У Львівському палаці мистецтв презентують проект “Екзистенція”

22 квітня – 6 травня 2018 року у Львівському палаці мистецтв відбудеться виставка малярства Анатолія Мельника, народного художника України, дійсного члена Національної академії мистецтв України, академіка, члена Національної спілки художників України.

Про це повідомили у прес-службі Львівської облради.

Мистецький проект «Екзистенція» Анатолія Мельника у Львівському палаці мистецтв – це не просто презентація творчого доробку автора за останній період. Метою проекту є своєрідний дискурс на тему людини, її духовних орієнтирів, що демонструється в доступних почуттєвому сприйняттю формах, лініях, силуетах, кольорах… Складні поняття людського буття та його оточення автор зображує мовою живопису.

Керівник проекту – Любомир Медвідь, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка народний художник України, дійсний член Національної академії мистецтв України, академік.

На виставці у Палаці мистецтв буде представлено близько сотні сюжетно-тематичних робіт, виконаних у техніці олійного малярства, в яких розкривається особистісна сутність людини з її унікальною, психоемоційною неповторністю.

Читати також:  У львівському аеропорту відбувся масштабний флешмоб до Дня міста

Прикметною рисою малярських творів А. Мельника є авторське образно-філософське тлумачення існування сучасного світу. Ця риса простежується впродовж усієї творчості художника.

За словами куратора проекту «Екзистенція» Ольги Луковської, кандидата мистецтвознавства, заступника директора ЛПМ з науково-мистецької діяльності, експозицію доповнять декоративні композиції на тему природи, зображення якої у картинах митця маєінтелектуальний підтекст. «Особливо актуальним для Анатолія Мельника є поняття простору, розуміння його як простору екзистенціальної дії. Використовуючи різноманітні живописні засоби, художник апелює не лише до свідомості, але й до підсвідомих образів і міркувань», – каже Ольга Луковська.

Виставка буде супроводжуватися різноманітними заходами. Зокрема, на відкритті глядачі матимуть можливість не лише побачити живописні твори, а й особисто поспілкуватися з автором, а також почути камернийоркестр «Академія» під керівництвом народних артистів України Артура Микитки та ІгораПилатюка. У рамах проекту передбачено теж авторські лекції про сучасне мистецтво та кураторські екскурсії для студентської молоді мистецьких вузів Львова.

Читати також:  Фестиваль "Етновир" у Львові
Підписуйтесь на наш

Telegram. Будьте в курсі усіх новин!

243 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up