Грошові перекази без відкриття рахунку. Укрпошта отримала ліцензію

Від тепер Укрпошта зможе перказувати гроші у національній валюті без відкриття рахунків. Національний банк України (НБУ) надав Укрпошті ліцензію для здійснення цієї операції. 

Про це повідомили у прес-службі регулятора.Крім того, НБУ зареєстрував договори про участь Укрпошти в міжнародних платіжних системах VISA і MasterCard, а також почав процедуру вступу компанії в Національну платіжну систему Українське платіжний простір.

Читати також:  Поштарі весною носитимуть субсидії більше, як мільйону пенсіонерів

Тепер Укрпошта зможе здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток, відзначає регулятор. Це створить нові можливості для доступу до фінансових послуг населення в сільській місцевості та віддалених районах України, сприятиме збільшенню рівня безготівкових розрахунків у країні і підвищенню якості на ринку платіжних послуг.

На сьогоднішній день ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків мають 61 небанківська фінансова установа, а тепер і національний оператор поштового зв’язку Укрпошта.

Читати також:  Порошенко проти скорочення відділень Укрпошти в селах

Укрпошта є монополістом поштового зв’язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємств

520 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up