Робота Ілона Маска: Чому мільйонер спить на підлозі заводу Tesla?

Ілон Маск під час інтерв’ю CBS зізнався, що його останні дні складні, наповнені стресом і болем. Він сказав, що не весело спати на підлозі на заводі, однак, на його думку, це – необхідно.

Про це повідомляє видання Entrepreneur.

“У мене немає часу піти додому і прийняти душ, – пояснив Маск, – я не вважаю, що, коли люди важко працюють, керівник може піти у відпустку”.

Він зауважив, що попри затримки з виробництвом третьої моделі Tesla, він та його команда мусять доставити кожному покупцеві машину. Однак, на це може піти на шість чи дев’ять місяців більше, ніж очікувалось. Він прокоментував випадки скасування замовлень так: “це в основному через те, як ви знаєте, що людям потрібна машина, а ми її не надали”.

Маск також підтримав необхідність регулювання сфери штучного інтелекту в коментарі стосовно нещодавніх дводенних свідчень засновника та керівника Facebook Марка Цукерберґа в Конгресі. Маск зазначає:

“Вважаю, що певне регулювання сфери штучного інтелекту потрібне. Вважаю, потрібно регулювати соціальні медіа там, де вони шкодять загальному благу.  не можливо, щоб несправжні новини поширювались, це – безглуздо. Не можна мати більше несправжніх новин, аніж справжніх. Це дозволяє безконтрольно вводити громадськість в оману. Це – безглуздо”.

71 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up