Електронний квиток на проїзд у транспорті. Мерія Львова розповіла, коли запрацює ця система і що для цього треба (коментарі)

Електронний квиток на проїзд у транспорті. Мерія Львова розповіла, коли запрацює ця система і що для цього треба (коментарі)

Мерія Львова хоче отримати пропозиції від усіх учасників тендеру, які змагатимуться за право впроваджувати автоматизовану системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). Детально про переваги електронного квитка розповіли на брифінгу, 16 квітня. 

Впровадження електронного квитка дасть можливість змінити підхід до транспортної системи Львова – пасажири оплачуватимуть за час поїздки та матимуть можливість безкоштовної транзитної пересадки на будь-який інший вид транспорту міста, в межах визначеного часу. А для перевізників основним будете не кількість перевезених осіб, а скільки якісних кілометрів вони проїхали.

Два роки тому Львівська міська рада, ЛКП «Львівавтодор» та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали кредитний договір по впровадженню е-квитка. Вартість угоди на суму 10 млн. євро. Загальна вартість проекту – 11,2 млн. євро.

Минулого року пройшли тендери. 15 листопада 2017 року відбулося підписання контракту між ЛКП «Львівавтодор» та компанію iC consulenten (Австрія), яка надає консультаційні послуги в рамках проекту впровадження електронного квитка.

Читати також:  ІІІ гра ІІ сезону від "Глуздогерць"

Сьогодні міська рада і консультанти розроблять технічне завдання.  Цей документ стане базою для впровадження автоматизованої системи оплати проїзду. До цієї роботи залучено багато представників фірми консультант,  розповідає Олег Береза, директор ЛКП «Львівелектротранс».

За його словами, для впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток) у Львові вже виконано:

 • виконані всі процедури оформлення кредиту ЄБРР та гарантій міста;
 • проведено попередній відбір учасників тендеру – прекваліфікація;
 • проведено відбір та підписано угоду з компанією iC consulenten на консалтингові послуги;
 • підготовлений драфт технічного завдання на тендер;
 • вивчено європейський досвід впровадження та експлуатації сучасних АСОП;
 • ведеться постійна активна участь в робочій групі при Міністерстві інфраструктури України.
Читати також:  У Львові планують облаштувати 6 нових платних паркінгів

А вже у 2018 році розпочнеться безпосередня реалізація заходів проекту:

 • квітень 2018 р – погодження та оголошення технічного завдання на 1-й етап тендеру.
 • До 29 червня 2018 р.: отримання пропозицій від учасників тендеру, які пройшли попередню кваліфікацію (очікувано 13 учасників).
 • До 31 серпня 2018 р.: вивчення наданих пропозицій.
 • Вересень 2018 р.: проведення 2-го етапу тендеру. Оцінка цінових пропозицій.
 • 28 вересня 2018 р.: оголошення результатів тендеру та переможця.
 • Жовтень 2018 р.: розгляд можливих заперечень та підготовка договору на впровадження.
 • 30 жовтня 2018 р.: підписання договору на впровадження системи.

Натомість у січні 2019 року заплановано початок встановлення обладнання в рухомому складі, а 1 вересня 2019 р початок тестової експлуатації системи.

Syla.news

 

503 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up