Екстремальна благодійність: у Львові влаштують роуп-джампінг (коментарі)

Що може бути краще, аніж здійснити дві мрії одночасно? Для цього у Львові відбудеться благодійний роуп-джампінг. Тут ви зможете стрибнути з висоти пташиного польоту з-під купола Арени Львів та  допомогти футбольній команді з сиротинця зіграти на міжнародному турнірі у Польщі.   

Благодійний фонд Віталія Ковтуна відгукнувся на запит ГО “Центр опіки сиріт” провести акцію допомоги молодим футболістам з сиротинця підкорити стадіон у Польщі. Для цього 22 квітня у Львові відбудеться Роуп-джампінг KAVA.

Вартість стрибка за попередньої реєстрації коштуватиме 400 грн. Але, якщо ви не встигли зареєструватись, то оплатити стрибок можна на місці всього за 500 грн. Також, за власної ініціативи, можна зробити окремий благодійний внесок. Кошти, зібрані під час благодійної акції, використають для закупівлі футбольної амуніції: форми, м’ячів. А також за ці гроші дітям футбольної команди “КОПА” придбають квитки до Польщі.

Благодійний захід допоможе нашим дітям не лише проявити себе у футболі, а й побачити світ за межами України та чудово провести своє дозвілля. Акція націлена на соціалізацію дітей, їх взаємодію один з одним  в команді, реалізацію та удосконалення спортивних талантів.

Благодійний фонд Віталія Ковтуна вже проводив подібні заходи минулого року і планує продовжувати таку діяльність у майбутньому.

Координатор події Анастасія: 067 67 43 756

Не лінуйтесь та долучайтесь до акції, адже цей день ви запам’ятаєте назавжди.

Роуп-джампінг — відносно молодий напрямок екстремального спорту, який полягає у здійсненні стрибка з висотних об’єктів природного та промислового походження з використанням професійного альпіністичного спорядження: альпіністичних шнурів, карабінів, систем та іншого спорядження. За певних умов роуп-джампінг дозволяє здійснювати під час польоту стрибка елементи акробатики.

Syla.news

329 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up