16 років — вік статевого повноліття. Порошенко підписав закон

Це відповідає рекомендаціям Комітету ООН з прав дитини. В українських судах зміняться правила щодо поділу дітей при розлученнях підписав закон, за яким 16 років визнається мінімальним віком статевого повноліття. 

Відповідні зміни стосуються статті 155 КК України. Про це йдеться на офіційному сайті президента.

Так, згідно з законом, криміналізуються добровільні статеві стосунки між особою, яка не досягла 16-річного віку, та повнолітньою особою. Як зазначається, встановлений мінімальний вік статевого повноліття відповідає рекомендаціям Комітету ООН з прав дитини.

 

Окрім цього, віковий критерій дозволяє відмовитись від терміну “статева зрілість”, через який виникала потреба в обов’язковому проведенні судово-медичної експертизи. Це суттєво полегшує процес кваліфікації та доказування злочину.

Нагадаємо, найближчим часом до парламенту будуть внесені законопроекти, спрямовані на захист прав дітей і стимулювання відповідального батьківства. Зокрема йдеться про вдосконалення законів щодо аліментів, витрат батьків на позашкільну освіту, забезпечення невідворотності покарання за сексуальне насильство проти дітей.

555 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up