Заяву Лаврова про отруєння Скрипаля речовиною BZ спростували у Швейцарській лабораторії

Швейцарська лабораторія Spiez, на яку послався міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, заявляючи, що Сергія та Юлію Скрипалів отруїли хімічною речовиною BZ, повідомила, що не ставить під сумнів висновки колег про застосування для замаху речовини «Новичок», пише Громадське телебачення.

Про це йдеться у заяві, розміщеній центром радіологічного та хіміко-біологічного аналізу:

«У нас немає сумнівів, що Портон-Даун ідентифікував «Новичок».

Портон-Даун, як і Spiez, є акредитованою лабораторією Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), нагадали представники швейцарського центру, додавши, що «стандарти перевірки настільки жорсткі, що висновкам можна вірити».

Водночас в лабораторії Spiez підкреслили, що офіційно коментувати заяву Лаврова може тільки ОЗХЗ.

Раніше очільник МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що, за інформацією дослідницького центру в Швейцарії, при отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів використали речовину BZ, яка була на озброєнні у США та Великої Британії.

Нагадаємо, видання The Times з посиланням на дані британської розвідки повідомило, що нервово-паралітичну речовину «Новичок», якою отруїли Сергія і Юлію Скрипалів, виготовили на російській військовій дослідницькій базі у Саратовській області. У Росії цю інформацію заперечують.

5 квітня Юлія Скрипаль зробила першу заяву після того, як вийшла з коми, після отруєння у Солсбері. Вона не прийняла допомоги від Росії.

Syla.news

63 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up