Відтепер в Україні з’явився сайт для шкіл з електронними підручниками, журналами та щоденниками

Цифрове видавництво Gutenbergz створило платформу «електронної школи» Pidruchnyk.ua.

Про це розповіло видання ain.ua. Пише Media Sapiens.

Одеська компанія спершу створила сайт, де школярі та вчителі можуть отримати доступ до онлайн-підручників. У 2017 році вони запропонували відвідувачам сайту 600 книжок, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. За час існування сервісу підписку на підручники оформили понад 40 тисяч користувачів, а мобільний додаток активно використовують 20 тисяч.

Проте, як розповів засновник сервісу Володимир Усов, з часом команда взялася створювати «електронну школу», додавши такі продукти як електронні журнали, розклад, щоденники.

«Наразі до платформи підключено 128 шкіл в Одесі і 33 у Вінниці. Зараз підключаємо Харків і Миколаївську область. Поки в системі працюють тільки електронні підручники, але запрацюють також розклад, щоденник і журнал. Це буде перша платформа, на якій все буде реалізовано в одному інтерфейсі», – каже він.

Електронний щоденник – це єдиний онлайн-щоденник учня з оцінками, домашніми завданнями і посиланнями на потрібні учню підручники. До щоденника матимуть доступ вчителі, учні та батьки. Електронний журнал – єдина онлайн-база успішності, доступна для адміністрації школи та вчителів.

Читати також:  Україна співпрацюватиме з Індією у сфері медицини та освіти, - Синютка

Підручнік.ua працює за моделлю передплати: його закуповують місцеві департаменти освіти. Вартість передплати на базу підручників становить 140 грн на рік на одного учня. А сервіс «електронна школа» з усіма перерахованими функціями буде коштувати близько 554 грн на одного учня.

Вчителі, учні та батьки користуються сервісом Підручнік.ua безкоштовно.

Gutenbergz — цифрове видавництво, яке поєднує оповідь з інтерактивністю, створюючи різні проекти для мобільних пристроїв.

Читати також:  В Україні з'явиться 4G-зв'язок - Порошенко анонсував тендер

MediaSapiens вже розповідав про два проекти видавництва: українську версію інтерактивної книги «Ґаджетаріум» про винаходи для iPad та мультимедійний проект «Євромайдан. Хроніка відчуттів», створений на основі однойменної книги, яку видала літературна агенція «Discursus».

Syla.news

----------------------

Коментувати

221 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up