Обласний бюджет за тиждень витратив 88 млн гривень. Куди пішли ці гроші

За поточний тиждень, відповідно до потреб бюджетних установ та одержувачів коштів, з обласного бюджету профінансували 87,8 млн грн. Фінансовий ресурс дозволив забезпечити повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв.

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА, також спрямували кошти на вивезення твердих побутових відходів з м. Львова – 2,2 млн грн, реалізацію програм щодо соціальної підтримки окремих категорій громадян та соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні – 0,6 млн грн, надання медичної допомоги мешканцям Львівської області – 0,2 млн грн.

Окрім цього, на розвиток освіти Львівщини – 0,1 млн грн, культури – 0,2 млн грн, інформаційного простору – 0,2 млн грн, підвищення конкурентноспроможності Львівської області – 0,2 млн грн, заходів з організації рятування на водах – 0,1 млн гривень.

68 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up