В Облраді дискутували про нове положення щодо залучення інвестицій у майно громад (коментарі)

13 квітня у Львівській обласній раді відбулися громадські слухання проекту Положення про залучення інвестицій у майно територіальних громад Львівської області.

Остаточне рішення про умови інвестиційного договору тепер прийматиме сесія Львівської облради. Раніше це робилося на засіданнях комісій.

Інвестори змагатимуться за право вкладати ресурси у майно шляхом конкурсу. Голова Облради затверджуватиме комісію, яка керуватиме конкурсом. Про це розповів заступник голови облради Віктор Босей.

Віталій Горбатенко, представник громадської організації “Громада та ініціатива” розкритикував положення щодо залучення інвестицій у майно територіальних громад.

Нагадаємо, що 12 квітня, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти і науки, на якому депутати опрацювали низку питань порядку денного.

Так, комісія підтримала і рекомендувала на розгляд сесії Львівської обласної ради проект Положення про залучення інвестицій у майно територіальних громад Львівської області, розроблений управлінням майном спільної власності Львівської обласної ради.

Syla.news

95 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up