Чесний, не корумпований парламент у нас буде не раніше 2024 року – експерт (коментарі)

Нове виборче законодавство – не панацея. Якщо навіть депутатів обиратимуть за відкритими списками, то це далеко не гарантія того, що у 2019 році Україна матиме чесний, прозорий, не корумпований парламент.

Радикальних змін варто очікувати не раніше 2024 року. В цьому політичних аналітиків, громадських активістів переконують західні партнери – США, представники венеціанської комісії, тощо.

Суть у тому, що політики, які мають репутацію нечесних, найближчі роки ще йтимуть у партії, поповнюватимуть виборчі списки, намагатимуться проводити маніпуляції аби досягти своїх цілей та пройти до Парламенту. Однак, Андрій Андрушків, експерт ГО “Centre UA” говорить, що тепер вибори за новими правилами будуть індикатором того, яка політсила готова включати у свої списки таких от гравців із заплямованою репутацією.

Таким чином, підсумовує експерт, в Україні може закінчитися епоха самовисувантсва і політичного кумівства, але на це потрібен час.

Syla.news

83 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up