XI “Інженерний ярмарок кар’єри”: у Львівській політехніці розкажуть як досягти професійного успіху (Коментарі)

25-26 квітня відбудеться «Інженерний ярмарок кар’єри» – виставка провідних компаній, яка дає можливість студентам та всім охочим познайомитися з потенційними роботодавцями і зробити перший крок на шляху до професійного успіху. 

Ярмарок проводять вже в одинадцяте.  До участі в заході подали заявки 45 компаній, проте, за словами організаторів, ймовірно, що на час проведення заходу кількість компаній збільшиться до 50.

Під час ярмарку провідні українські компанії представлять студентам, викладачам та всім охочим вакансії і розкажуть про те, як потрапити до них на роботу та у якому  напрямку потрібно рухатися.

Передуватиме ярмарку тиждень успіху – тиждень лекцій та воркшопів. Компанії навчатимуть  тому, як стати ідеальною кандидатурою для роботодавця. Серед спікерів будуть , найвпливовіша людина Івано-Франківська за версією одного з популярних журналів Прикарпаття Микола Гавриляк, співзасновник компанії Sombra Віктор Чех, шеф-редактор RIA Magazine Яна Ковальчук. Під час заходу студенти та викладачі дізнаються, як побудувати успішну кар’єру до 30 років.

Студенти матимуть унікальну можливість навчитися формувати резюме та презентувати себе роботодавцю. Також учасники ярмарку кар’єри матимуть можливість проконсультуватися з HR та топ-менеджерами компаній.

“Інженерний ярмарок кар’єри” проведуть у IV навчальному корпусі Львівської політехніки, за адресою вул. Митрополита Андрея, 5.  Організовує захід міжнародна студентська організація BEST.

Syla.news

107 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up