Поети-новатори. У Львові відбудеться лекція про Шарля Бодлера

10 квітня о 18:00 в Бібліотеці На Мулярській (вул. Мулярська 2а, III поверх) у рамках циклу поети-новатори відбудеться лекція на тему «Бодлер». Лектори – Олексій Рисований та Олександра Купченко. 

Незалежний дослідник сучасної думки Олексій Рисований ( Харків) розкаже про взаємовідносини між найвідомішою в Європі збіркою поезій “Квіти Зла” Шарля Бодлера та логікою контексту, в якому ця книжка була надрукована як реакція на тодішню ситуацію у мистецтві і, зокрема на Всесвітню виставку в Парижі.

Львівська філософиня Олександра Купченко повідає про нову жінку епохи раннього Маркса та перші практики інтелектуальної емансипації в Європі, які одночасно яскраво-поетично та непомітно для дослідницького ока читаємо в текстах Бодлера. Згадаємо також про революціонерок сен-сімоністок та фур’єристок, везувійських жінок/Дельфіну та Іпполіту Бодлера.

Вхід на лекцію вільний.

Syla.news

104 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up