Справа Солсбері. Юлія Скрипаль прийшла до тями та зробила офіційну заяву

Справа Солсбері. Юлія Скрипаль прийшла до тями та зробила офіційну заяву

Правоохоронні органи Великобританії опублікували першу офіційну заяву Юлії Скрипаль, яка разом зі своїм батьком, колишнім російським шпигуном, стала жертвою хімічної атаки у Солсбері, відповідальність за яку поклали на РФ.

У ній вона повідомила про своє самопочуття і подякувала людям, які підтримали її після отруєння, пише Новое Время. 

“Я прийшла в себе більше тижня тому і рада повідомити, що щодня набираюся сил. Я вдячна за інтерес до мене і за численні побажання одужання, які я отримала. Є багато людей, яким я вдячна за своє одужання, і особливо хотілося б відзначити жителів Солсбері, які прийшли мені на допомогу, коли ми з батьком виявилися недієздатними”, – заявила Скрипаль.

Вона також подякувати співробітникам районної лікарні Солсбері “за їх турботу і професіоналізм”.

Читати також:  У Бориславі у ресторані отруїлися відвідувачі

При цьому Юлія Скрипаль зазначила, що все ще дезорієнтована тим, що трапилося, і висловила надію, що громадськість проявить повагу до приватного життя її родини на період її одужання.


Нагадаємо, 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці у торговому центрі Maltings у Солсбері, після чого були госпіталізовані до реанімації.

Читати також:  Віл Мірзоянов: "Скрипалі вижили після отрути завдяки дощу"

Вони, а також ще кілька випадкових громадян, зазнали впливу отруйної речовини нервово-паралітичної дії.

507 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up