Бойові прапори від міста до міста. Львів підтримав «Велику українську ходу»

У львівському парку «На валах», поблизу будівлі ЛОДА, відбулася акція «Велика українська хода». Її мета – підтримати українських вояків та героїв. 

На честь героїв Майдану та російсько-української війни, заради миру і перемоги України від міста до міста, від бригад до батальйонів єднаються прапори, на яких люди намагаються силою думки, віри і молитви зупинити війну.

Це акція заради миру та перемоги «Велика українська хода» проводимо заради миру і перемоги, щоб вшанувати Героїв Майдану, російсько-української війни, від міста до міста, від бригад до батальйонів єднаються прапори, на яких люди пишуть свої побажання, щоб силою думки, віри і молитви зупинити війну. До Львова ми привезли прапори бойових бригад, військових підрозділів, волонтерських спілок, які проїхали всю прифронтову, фронтову зону, – розповіла Волонтер Катерина.

 

«Велика українська хода» розпочалася на Майдані в Києві 14 вересня 2014 року, 200 прапорів з різних міст України, котрі побували у боях на сході нашої країни. Загальна кількість зібраних прапорів – понад два кілометри.

Syla.news

 

156 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up