Укргазвидобування, влада і бізнес: проблеми та перспективи співпраці (коментарі)

29 березня компанія “Укргазвидобування” розповіла владі та партнерам про виробничі плани на поточний і подальші роки та ознайомила присутніх на заході  UGV TECHNOLOGY DAY із технічною політикою на наступні декілька років, а також із важливою інформацією у сфері закупівлі.

Влада Львівщини та представники «Укргазвидобування» розглянули можливості бізнесу області у прийнятті участі у практичній частині роботи компанії. Робота фахівців цієї галузі веде Україну  до енергетичної незалежності. Газова галузь для Львівщини дає надходження до бюджету та майже тисяча робочих місць. 10 свердловин ввели  в експлуатацію у минулому році, цьогоріч планують ще 13, зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

ПАТ «Укргазвидобування» має потреби у послугах та обладнанні, що пов’язані з геологорозвідувальними роботами, а також у послугах підрядників у сфері видобутку, зокрема, бурових підрядників, внутрішньосвердловинне обладнання, бурове та лабораторне обладнання, обладнання у сфері інтенсифікації видобутку, капітального ремонту свердловин, інші послуги сфери видобутку.

Та незважаючи на ці оптреби, у газовій галузі країни відбуваються разючі зміни, розповів начальник газопромислового управління «Львівгазвидобування» Олександр Сендега.

Крім того, 29 березня, у Львові підписано тристоронній Меморандум про співпрацю між ПАТ «Укргазвидобування», Львівським національним університетом ім. Івана Франка та Львівською обласною державною адміністрацією.

Меморандум передбачає впровадження у виробництво наукових технологій з інтенсифікації видобутку нафти і газу, розроблених науковцями вишу, а також адаптацію навчальних програм та навчальних планів кафедри «Геологія нафти і газу» до реальних потреб галузі. Водночас, документ обумовлює можливість проведення польових практик студентів на об’єктах УГВ.

Syla.news

284 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up