У Львівській ОДА знають, як підняти промисловість із колін (коментарі)

30 березня, у Львівській ОДА дискутували про приватизацію державних підприємств області. 

Результати  приватизації, яка мала місце в 90-2000-х роках – неоднозначні. На прикладі Львівської області є чимало підприємств, які приватизували в різні періоди і по цих підприємтвах ситуація склалася по різному.

З позитивного це  підприємство «ОДВ-Електрик»у Новому Роздолі, зараз тут працює 1,5 тисячі осіб та Львівський завод «РЕМА». Також у 2017 році відновив свою діяльність Жидачівський целюлозно-паперовий заво. Однак є проблеми з Дрогобицьким солевиварювальним заводом. Про це говорив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Також в межах заходу зосередили увагу на питанні Дрогобицького солеварного заводу з точки зору промислового, туристичного та культурного розвитку. Однак важливим питання є момент виплати заборгованості по заробітній платні. Про це говорив Андрій Болюбаш, голова громадської ради при Львівській ОДА.

Дрогобицький солевиварювальний завод — найстаріший з нині діючих солеварних заводів в Україні. Безперервно працює починаючи з 1250 року.

 

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up