Синютка сказав, коли ж на Львівщині почнуть будувати сміттєпереробний завод (коментарі)

Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час публічного звіту 28 березня сказав, що будівництво сміттєпереробного заводу  розпочнуть вже цьогоріч. 

Губернатор зауважив, що громади не надто позитивно сприймають думку про те, що такий завод має будуватись тут чи десь інакше, та все ж влада розпочне цю роботу вже у 2018 році. Він також пообіцяв, що у другому кварталі цього року буде названо компанію, яка дала згоду на будівництво заводу.

Зі слів голови ЛОДА, зараз витрачаються певні кошти на впорядкування діючих полігонів ТПВ на території Львівщини.

«Коли була загроза надзвичайної ситуації, Львів витрачав 25 млн грн щомісяця на вивіз сміття. Тепер кожного місяця місто перераховує ці 25 млн грн в обласний бюджет і ними розпоряджається ЛОДА. Кожного місяця із цих 25 млн грн, 11 або 12 млн грн ідуть на те, щоб профінансувати вирішення екологічних проблем у містах і містечках області, які сьогодні пов’язані із ТПВ. За минулий рік профінансували декілька десятків млн грн, зекономивши на вивезенні ТПВ і вирішивши проблему вивезення сміття зі Львова», – сказав Синютка.

З його слів, на сьогодні ТПВ зі Львова вивозиться на полігони області та за її межі. При цьому сміття зважується, що дає точний облік відходів.

Syla.news

269 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up