Дональд Трамп відкрито атакує Amazon податками

Дональд Трамп звинуватив Amazon у несплаті податків у державні та місцеві органи влади.

Про це повідомляє The Independent .

Інтернет- гігант «заважав багатьом тисячам роздрібних торговців», – сказав президент.

Наступного дня після своїх повідомлень, Дональд Трамп, використовуючи антимонопольні закони, щоб приборкати компанію Джеффа Безоса, що сприяло падінню цін на акції та зменшило їх вартість на 30 мільярдів доларів.

У четвер у Твіттері Трамп написав: «Я заявив про своє ставлення до Amazon задовго до виборів. На відміну від інших, вони платять малий податок або взагалі ніяких податків державним та місцевим органам влади, використовують нашу поштову систему як свого кур’єра, завдаючи величезної шкоди США, і виводять безліч тисяч роздрібних торговців!».

Відповідаючи на повідомлення Трампа, прес-секретар Білого дому Сара Сандерс пояснила, що президент не має конкретної політики щодо цього. Він лише прагне, щоб всі підприємства працювали на рівних умовах.

Вже не вперше Дональд Трамп публічно заявляє про свою позицію до Amazon.

У серпні минулого року він звинуватив компанію у великому пошкодженні більш дрібних торговців, що призвело до зниження вартості акцій на 1,2 відсотка. Тоді він сказав: «Amazon завдає величезної шкоди податковим платникам роздрібної торгівлі. Міста і штати США постраждали – багато робочих місць втрачаються!».

Однак його війна з Джеффом Безосом, найбагатшою людиною в світі, та з його компанією флагманських кораблів, залишила негативний слід на президентській кампанії Дональда Трампа «Make America Great Again». Тому американський президент вирішив помститися Безосу.

235 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up