У Раді планують встановити обмеження кількості законопроектів

У Верховній Раді наступного скликання може з’явитися єдина електронна картка народного депутата для голосування на пленарних засіданнях і засіданнях комітетів та для персональної ідентифікації, входу до приміщень і сесійної зали.

Про це йшлося на нараді щодо реформи парламенту у форматі “Діалогів Жана Моне у Швейцарії за участю голови ВР Андрія Парубія та представників усіх депутатських фракцій і груп, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу парламенту.

Участь у нараді 25-27 березня взяв також колишній президент Європарламенту Пет Кокс.

Також “було досягнуто консенсусу” щодо важливості обмеження кількості законодавчих ініціатив.

“Ми переконані, що надмірна кількість законодавчих ініціатив використовується для блокування їх ефективного розгляду у Верховній Раді України. Ми вважаємо, що необхідно підняти рівень обізнаності щодо наслідків, які може мати прийняття законопроекту, адже інколи він може ставити під удар інституційну репутацію”, – зазначено у підсумковій резолюції.

Також пропонувалося пілотне впровадження окремих елементів використання єдиної електронної картки ще у нинішньому восьмому скликанні ВР.

“У підсумковому документі, зокрема, йдеться, що учасниками дискусії було досягнуто консенсусу щодо впровадження і використання народними депутатами України наступного скликання єдиної електронної картки для персональної ідентифікації, входу до приміщень та зали пленарних засідань Верховної Ради України та голосування під час пленарних засідань і засідань комітетів”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, більшість представників депутатських фракцій та груп підтримали ідею скасування короткої перерви у четвер з 12.00 до 12.30 під час пленарних тижнів.

Разом з тим у ході дискусій учасники “Діалогів Моне” обговорили низку питань щодо прав та обов’язків опозиції, важливості ухвалення закону про тимчасові слідчі комісії і представництва політичних сил у Центральній виборчій комісії.

Syla.news

258 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up