У Львові відбудеться ще один показ документального фільму про Закерзоння

30 березня о 17:00 у приміщенні готелю “Дністер” відбудеться показ художньо-документального фільму “Евакуйовані назавжди”.

Це історія про нелегку долю тих, кому довелось втратити найцінніше у житті – рідну домівку. У ході операції “Вісла” із території Закерзоння було виселено близько півмільйона осіб. Більшість із них вивезли на схід України.

У фільмі показано не лише побут переселенців, а й роль церкви у підпіллі – адже релігія відігравала чи не найважливішу роль у житті закерзонців.

Тому фільм торкається сердець і зворушує до сліз – глядачі залишають кінопоказ із відчуттям вдячності, розповідає продюсер фільму Сергій Устюков. Це, на його думку,  є хорошим стимулом продовжувати роботу над історичним проектом – у свій вийде друга частина фільму під назвою “Переслідувана правда”.

Варто зазанчити, що фільм ствоерно за кошти небайдужих осіб, меценатів та благодійників. Зокрема, до збору коштів долучився “Благодійний фонд Віталія Ковтуна”. Для керівника фонду така співпраця із творцями стрічки є, перш за все, громадянським обов’язком. Тому фінансування наступної частини фільму буде також проводитись фондом Віталія Ковтуна.

Під час показу відбудеться благодійний збір коштів на створення другої частини фільму “Переслідувана правда”.

Реквізити:
ЄДРПОУ/ДРФО 14360570
ПАТ КБ “Приватбанк” (МФО 305299)
рахунок № 29244825509100

Syla.news

226 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up