Олег Синютка: “Наша мета – середня зарплата 12-14 тисяч гривень”

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка розпочав свій звіт за 2017 рік зі слів: “головне – це конкурентноспроможна економіка”. Він окреслив мету – зробити середню зарплату на Львівщині в районі 12-14 тисяч гривень. 

Щотижня на Львівщині вікдриваються два нові підприємства. Минулого року в області відкрили 84 нових виробництва. Це дало 8 тисяч нових робочих місць.

Олег Синютка говорить, що треба продовжувати працювати такими темпами, аби львів’яни не їхали закордон, а працювали вдома.

Серед найбільших нових відкриттів – ТзОВ «Бадер-Аунде Україна», ТзОВ «Електроконтакт», КрагелюндФеніче Холдинг АпС, ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Ліг Агро»,  Бистрицьке газове родовище.

Сума залучених інвестицій  у нововідкриті потужності – понад 150 млн доларів. Прямі іноземні інвестиції залучені в область – 52, 4 млн доларів.

Рівень безробіття в області зменшується. У січні 2018 року, як свідчить статистика служби зайнятості,  роботу шукали 17,2 тисячі безробітних, що на 3,6 тис. менше, ніж за аналогічний період торік.

Губернатор вважає, що реально зробити так, аби середня зарплата в області складала 12-14 тисяч гривень. За його словами, влада повинна дати людям добрий заробіток тут на Львівщині, для того аби унеможливити їхнє бажання шукати роботу за межами країни. Можливості достойних заробітків тут в Україні це одна з ключових речей, які були у 2017 році і яка залишиться у 2018 році.

Сума залучених інвестицій  у нововідкриті потужності – понад 150 млн доларів. Прямі іноземні інвестиції залучені в область – 52, 4 млн доларів.

Зазначимо, що торік свою роботу продовжив офіс супроводу інвестора, який здійснював постійний супровід понад 400 інвестиційних проектів, база інвестиційних об’єктів складала понад 700 земельних ділянок та площ, на яких раніше розташовувались промислові та інші споруди.

Syla.news

 

245 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up