Історія Львова як на долоні: презентація оновленої карти міста (Коментарі)

28 березня Центр міської історії презентував оновлену карту-енциклопедію Львова, на якій розміщено понад тисячу історій міських будівель та осіб, які там мешкали. Карта охоплює період з з кінця XIX століття і дотепер.

Проект “Інтерактивний Львів” започаткували десять років тому. Над створенням та оновленням інтернет-порталу працює 28 осіб: історики, дослідники, мистецтвознавці, архітектори… Долучаються також і прості мешканці Львова, які часто діляться історіями про будинки, у яких живуть, або у яких мешкали їхні родичі. Тексти дослідників супроводжують фотографії будівель, архівні матеріали та інтерв’ю.

Як розповідають у Центрі міської історії, особливістю такої цифрової енциклопедії є можливість показати мережу пов’язань між місцями, людьми та середовищами. Таким чином погляд на окреме місце стає ширшим поглядом на життя у місті, де все між собою пов’язано.

В оновленій версії створено додаткові функції пошуку та відображення результатів. Це полегшить перегляд як окремих історій, так і ширших історичних контекстів, в яких вони перебувають.

Оскільки інформація про об’єкти архітектурного ансамблю міста щораз збільшується, то в планах творців проекту – оновлення бази даних (історичні факти та фото самих будівель).

Syla.news

302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up