Великобританія перевіряє візи іноземних громадян через отруєння в Солсбері

За словами прем’єр-міністра Терези Мей, такі перевірки не були зосереджені лише на Росії.

Тереза пояснила, що уряд здійснює огляд віз виданих багатим іноземним громадянам, як частину відповіді Великобританії на підозру Росії у причетності до нападу нервових агентів у Солсбері. Про це повідомляє The Independent.

Що стосується позиції уряду щодо Росії, пані Мей розповіла Комітету зв’язків із громадськістю, що міністр внутрішніх справ Великобританії переглядає візи інвесторів. Однак вона наполягала, щоб перевірки не були зосереджені виключно на Росії.

Британія вже позбулась 23 російських дипломатів. Причиною цього стало отруєння російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії 4 березня у Солсбері, Південна Англія. Також Мей зауважила, що таку позицію Великої Британії підтримали ще 25 країн. Північноатлантичний альянс теж застосував певні міри, а саме позбавив акредитації сімох дипломатів російської делегації.

“Я вітаю міжнародну підтримку, яку ми здобули”, – сказала вона. “Це не тільки питання позиції Великої Британії та співпраці з Великобританією, я думаю, що це ще й інтереси національної безпеки відповідних країн”.

Міжнародна реакція “продемонструвала Кремлю, що ми не будемо терпіти їх спроб порушити міжнародне право, підірвати наші цінності або загрожувати нашій безпеці”, – сказала прем’єр-міністр.

Незважаючи на холодні стосунки між двома народами, пані Мей відправила російському президенту Володимиру Путіну співчутливого листа щодо загибелі 64 людей під час пожежі у торговому центрі в Сибірі.

Syla.news

250 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up