Urban Space 500 зібрав усіх інвесторів. У списку – пенсіонерка та Майкл Щур

Громадський ресторан Urban Space 500 зібрав до купи всіх 5 сотень інвесторів. Останнім став Валерій Кокоть, головний експерт з розвитку бізнесу проекту ПРОМІС Федерації канадських муніципалітетів.

Одним з останніх до проекту долучився журналіст Майкл Щур. Також 1000 доларів на розвиток ресторану віддала  89-річна пенсіонерка Теодозія Козій (бабця Дозя), яка збирала гроші собі на порохон.

“Щоб фінансово не навантажувати своїх дітей і внуків, я довгий час відкладала пенсію, щоб самостійно організувати ритуал свого похорону. Могила, хрест, місце на цвинтарі, ну і всякі похідні речі.Та повезло, що виховала прогресивних внуків, які сказали, що ті ритуали тепер не в тренді і що взагалі можна кремуватися за невеликі гроші, – розповідає Теодозія Козій. – То я вирішила вкласти свій капітал в щось, що триває і має сенс. І в тому сенсі найкращими порадниками виявилися мої ж внуки.

Я подивилася декілька відео про ресторан Urban Space 100, про плоди його праці в Івано-Франківську, пильно вивчила історію Іншої Освіти і вирішила, що це гідні люди і їм можна довірити свої заощадження. Взагалі, я вірю в проекти, які творять спільноти. Тому ми з двома внуками вирішили вкласти й свою лепту в справу, яка безперечно змінює Україну на краще”.

28 лютого проект Urban Space 500 підписав договір з НСТУ про оренду приміщення для громадського ресторану на Грінченка, 9.  Відкриють ресторан 1 вересня 2018 року.

 Про запуск кампанії першого в Києві громадського ресторану оголосили 15 березня. Серед перших інвесторів ініціативи – керівний партнер UNIT City Максим Яковер, заступниця міністра енергетики Наталія Бойко, президентка ГО «Гараж Генг» Ірина Соловей, медіа-юрист Тарас Шевченко, громадський діяч Святослав Попов.

Довідково: Urban Space 100 – громадський ресторан. 80% його прибутку спрямовується на реалізацію некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. Співзасновниками та співзасновницями є 100 людей, які вклали 1000 $ у його реалізацію.

Тепер такий ресторан буде і в Києві.

239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up