У центрі Львова зроблять нову пішохідну зону

Нові пішохідні зони з’являться на вул. Дорошенка та від пр. Свободи до вул. Банківської. На цій території буде заборонено в’їзд приватного транспорту, проте для громадського транспорту жодних перешкод не буде.

Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, ремонтні роботи розпочнуться після Великодніх свят і триватимуть до кінця травня. Виконуватимуть роботи шляхово-ремонтне підприємство Галицького району.

«Ремонтні роботи з перемощення тротуарного покриття, перенесення павільйонів зупинок та встановлення нових дорожніх знаків виконає ШРП Галицького району. Вони стали переможцем тендеру на визначення підрядної організації, на виконання цих робіт», – розповів Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

Оновлення проводяться для того, щоб рух громадського транспорту пришвидшився. Це, розповів Костянтин Баранюк, головний спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху управління транспорту ЛМР, також зменшить кількість аварій на вулиця хміста, зокрема, на вул. Банківській.

«Минулого року міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення щодо реорганізації дорожнього руху на пр. Свободи. Відповідно, буде закрито для руху приватного транспорту ділянку на пр. Свободи від вул. Беринди до вул. Банківської. Водії зможуть об’їжджати цю територію по вул. Гнатюка”.

Syla.news

255 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up