США забороняє фінансування полку Азов. Що це означає?

Три роки Палата представників конгресу США приймала бюджет, в якому були пункти про фінансову військову допомогу Україні. І кожного разу американські політики писали там про заборону фінансування батальйону, а потім – полку “Азов”. Але ці моменти чомусь виключалися зі списку. Однак тепер документ із забороною фінансування цього воєнізованого формування прийнято. 

Про це повідомляє  The Hill.

Видання назвало Азов “ультранаціоналістичним збройним формуванням, яке відкрито приймає в свої ряди неонацистів”.

Відзначається, що в законопроектах про бюджет, які приймалися останні три роки Палатою представників, містилася заборона на передачу американської допомоги Азову, але це положення кожен раз виключалося перед прийняттям бюджету в остаточному варіанті.

Однак в цьому році закон передбачає, що виділені кошти не можуть “використовуватися для передачі озброєнь, навчання або надання іншої допомоги батальйону Азов”.

Як заявив член Палати представників Ро Ханна, який є противником надання Україні допомоги летального характеру, “ідея переваги білої раси і неонацисти є неприйнятними, і їм немає місця в нашому світі”.

“Я дуже радий, що недавно прийнятий всеосяжний закон забороняє США поставляти зброю і навчати неонацистський батальйон Азов, який воює в Україні”, – сказав він.

Нагадаємо, згідно з бюджетним законом, США в 2018 році виділять Україні допомогу в розмірі $620,7 мільйонів. З яких – $200 мільйонів – по лінії Пентагону, і $420,7 мільйонів – по лінії Державного департаменту.

Президент США Дональд Трамп підписав закон, незважаючи на попередні загрози ветувати документ.

Syla.news

 

402 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up