Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин відвідав Китай

За словами державних ЗМІ КНР, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин зустрівся з президентом Китаю Сі Цінпіном під час неофіційного візиту до Пекіна.

Про це повідомляє The Independent.

Хоч Китай, порівняно з більшістю країн, має тісні стосунки з ізольованою Північною Кореєю, цей візит став помітний тим, що пан Кім вперше покинув Північну Корею після прийняття влади.

Пан Кім зазначив, що він із задоволенням домовився з Сі Цінпіном щодо питань взаємної згоди та дружніх двосторонніх відносин, які назвав “загальним стратегічним вибором”, повідомляє північнокорейське державне інформаційне агентство KCNA.

Зі свого боку президент Китаю під час зустрічі з паном Кімом наголосив на “цілі денуклеаризації (корейського) півострова, забезпечення миру та стабільності на півострові та вирішення проблем шляхом діалогу та консультацій”.

Оскільки Північна Корея стривожила світ своєю воюючою мовою та серією випробувань міжконтинентальних балістичних ракет, Китай засудив агресію в Північній Кореї і водночас підтримував Америку та її союзників для загострення ситуації. Пекін закликав до завершення спільних американо-південнокорейських військових навчань, які Пхеньян вважає провокаціями.

Побачивши можливість реабілітації за допомогою Зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї, Північна Корея скористалася цим і відправила своїх емісарів, щоб вести переговори з південним сусідом.

Та все ж, за словами провідного південнокорейського представника, пан Кім відмовився переривати військові навчання та припиняти тестування ядерної зброї.

Натомість, президент США Дональд Трамп заявив, що він вірить у те, що ці переговори закінчаться миром.

Syla.news

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up