«Укрзалізниця» з початку року отримала майже 20 млн грн прибутку

За січень-лютий 2018 року «Укрзалізниця» отримала 19,9 мільйонів  гривень прибутку.

Дохід від перевезень від початку року склав 12 мільярдів гривень, що на 1,3 мільярди більше, ніж за аналогічний період минулого року, передає “Вероятно“.

«Позитивної динаміки в перші місяці 2018 року вдалося досягти завдяки злагодженій роботі колективу, конструктивним стосункам з клієнтами та урядовій підтримці галузі. Завдяки цьому вже за перші два місяці цього року ми отримали чистий прибуток у майже 20 мільйонів гривень», — заявив в.о. голови правління компанії Євген Кравцов.

Читати також:  На зимові свята Укрзалізниця задіє на чотирьох поїздах нові вагони

В «Укрзалізниці» також зазначають, що сьогодні одним зі стратегічних завдань є оновлення основних фондів.

«За 2 місяці 2018 року за рахунок власних коштів освоїли майже 1,7 мільярдів гривень капітальних інвестицій, це у два рази більше, ніж у відповідний період 2017 року. Зокрема понад 94 мільйонів гривень спрямували на будівництво Бескидського тунелю. На модернізацію направили 304,2 мільйонів гривень, на капітальний ремонт — 156,7 мільйонів», — йдеться в повідомленні.

Читати також:  На восьме березня залізничники готують додаткові поїзди

Syla.news

330 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up