Олег Синютка: “80 % львів’ян – за вступ України до НАТО”

Львівщина найбільше з усіх областей України підтримує вступ країни до ЄС та НАТО. Про це на семінарі «Україна – НАТО: формула безпеки» сказав голова Облдержадміністрації Олег Синютка.

Україна отримала новий статус у відносинах з НАТО. Ми стали країною-аспірантом. Це значить, що Альянс прийняв нашу заявку, що ми держава, яка заявила про свою зацікавленість у приєднанні до безпекового союзу. Тепер ми маємо отримати  запрошення до переговорів по питанням реформ, які треба провести, щоби претендувати на роль члена НАТО.

Завдання української влади – переконати народ у тому, що цей вступ потрібен державі, говорить губернатор Львівщини.

Читати також:  "США захищає Європу, а вона - торгує з Росією". Трамп жорстко розкритикував ЄС і НАТО під час зустрічі у Брюсселі

Тому чиновники й політики організовують семінари, де розповідають про стандарти НАТО, рівень медицини, освіти та науки до якого йтиме України, аби стати членом Альянсу. 27 березня один з таких заходів пройшов у “Львівській політехніці”. 28 березня семінар відбудеться в Національному університеті імені Івана Франка. Участь братимуть студенти різних університетів та інститутів – курсанти військових навчальних закладів, академії безпеки життєдіяльності, тощо. Про це важливо говорити з молоддю, бо втілювати в життя реформи, потрібні для вступу в НАТО, будуть саме випускники наших ВУЗів, переконана Оксана Юринець, народний депутат України.

Читати також:  У Львові три храми відзначають Престольний празник

 

Нині, крім України, ще три країни-партнери заявили про прагнення приєднатися до НАТО: Боснія, Грузія, Македонія.

Цей статус не накладає на НАТО жодних зобов’язань щодо членства зазначених країн у майбутньому.

Аспіратнт може отримати запрошення до подальшого членства,  а може і не отримати.

Додаткова вимога до “аспірантів”: вони повинні сповідувати принципи Вашингтонського договору (тобто, бути демократичними державами) і принципи Хартії ООН, а також сприяти безпеці євроатлантичного простору.

Syla.news

 

395 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up